Prezes Startu komentuje ceny biletów. Taką frekwencję zakłada klub

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mnóstwo komentarzy wywołały ceny biletów na domowe mecze Startu Gniezno, które klub z Wrzesińskiej 25 ogłosił przed konfrontacją z Kolejarzem Rawicz. Jak cennik komentuje prezes czerwono-czarnych Paweł Siwiński?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Za bilet normalny na mecz Start Gniezno – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w przedsprzedaży trzeba zapłacić 40 zł. Wejściówka ulgowa kosztuje 30 zł, a na trybunę – 60 zł. W dniu spotkania bilety będą o 10 zł droższe. 

Wielu kibiców wyraziło niezadowolenie ze względu na cennik przedstawiony przez klub z Gniezna. Prezes Startu Paweł Siwiński zauważa tymczasem, że “ceny są identyczne, jak w zeszłym roku” i spostrzega, że taniej domowe mecze czerwono-czarnych będą mogli oglądać karnetowicze (normalny – ok. 33 zł/mecz, ulgowy – 25 zł/mecz).

Ceny są takie, jak w zeszłym roku, a biorąc pod uwagę inflację, która jest na poziomie 17-18 procent, to one są o te 17 proc. niższe. Druga kwestia jest taka, że jeśli mamy o coś walczyć, to też te bilety muszą mieć jakąś wartość. Możemy zrobić bilety po 20 złotych i nie być faworytem w meczu z Polonią Piła. Zgodnie z tą zasadą, Miasto da połowę pieniędzy, sponsorzy – połowę, po czym będziemy mieli budżet na milion złotych i będziemy jeździć wychowankami – mówi nam działacz.

Podkreśla również, że “niestety wszystko kosztuje” – Nie uważam, by dla kibica stanowiło różnicę dziesięć złotych w lewo czy prawo. Tym bardziej, że w sezonie jest tylko kilka meczów – zauważa.

A jaką frekwencję podczas domowych spotkań zakłada sobie Start Gniezno? 

Mamy przewidzianą średnią frekwencję na poziomie 3,5 tysiąca – wyjaśnia Paweł Siwiński. 

Premierowy mecz w II lidze Start odjedzie z Kolejarzem już 15 kwietnia. Początek o 14:00.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 11 kwietnia 2023 o godz. 13:04:44


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: