Dramatyczne wieści ws. byłego zawodnika Startu

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kolejne złe wiadomości na temat byłego zawodnika Startu Gniezno Andrieja Kudriaszowa podaje portal WP SportoweFakty. Wynika z nich, że rosyjski żużlowiec nie przeszedł amputacji nogi, jak zapowiadano. Wszystko dlatego, że badania wykazały, iż przerzuty pojawiły się na następnych narządach.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Badania przyniosły koszmarne wyniki. Chodzi o to, że rak zaatakował górną część ciała Andrieja Kudriaszowa. Wobec tego zrezygnowano z amputacji nogi. Ten zabieg nie pomógłby w walce z nowotworem, a na domiar złego mógłby przyspieszyć jego rozwój.

“Ostatecznie zdecydowano, że wobec rozległych przerzutów najlepszym sposobem na walkę z rakiem skóry będzie chemioterapia. Andriej Kudriaszow już we wtorek przyjął pierwszą dawkę leku” – informuje WP SF.

Jeszcze niedawno liczyliśmy, że immunoterapia rozwiąże nasz problem, potem – choć dziwnie to brzmi – nadzieją okazała się amputacja. Teraz już boimy się odpowiadać na pytania, jak Andriej się czuje, bo nie wiemy, co zdarzy się w kolejnych tygodniach. Jak już widzimy światełko w tunelu, to okazuje się, że jest to nadjeżdżający pociąg. Lekarze przyznali, że tak agresywnego nowotworu skóry jeszcze nie widzieli

przekazała serwisowi WP SportoweFakty Aneta Kuźniar, która wspomaga zawodnika.

Przypomnijmy, że Kudriaszow cierpi na raka płaskonabłonkowego skóry. Aktualnie jego stan jest na tyle słaby, że nie może poruszać się o własnych siłach.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 kwietnia 2023 o godz. 10:59:32


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: