Dramatyczne wieści ws. Andrieja Kudriaszowa

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Materializuje się jeden z najgorszych scenariuszy. Były zawodnik Startu Gniezno Andriej Kudriaszow nie uniknie amputacji nogi.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

„Ostatnie dni należą do najtrudniejszych w życiu Andrieja Kudriaszowa. Badania żużlowca, zmagającego się z rakiem płaskonabłonkowym skóry, nie pozostawiły nadziei. Na poniedziałek lekarze zaplanowali amputację jego lewej nogi” – informuje portal WP SportoweFakty.

Noga jest już w tak złym stanie, że lekarze nie są w stanie jej ratować. Amputacja ma natomiast pomóc w ograniczeniu przerzutów na inne części organizmu.

Andriej nie jest w najlepszym nastroju. Nie dość, że od dwóch miesięcy codziennie cierpi, to nagle potwierdziła się diagnoza o konieczności amputacji. W tym tygodniu przyjechał na trzecie podanie leku, ale gdy lekarze zobaczyli jego nogę, natychmiast zarządzili kompleksowe badania. Obecnie liczy się już tylko uratowanie jego życia. Nie wiemy, czy lek nie zadziałał, czy może został podany zbyt późno

powiedziała portalowi WP SF Aneta Kuźniar, która od 10 lat współpracuje z Andriejem.

Wieści o konieczności amputacji są wielkim szokiem dla zawodnika i jego bliskich. Tym bardziej, że jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że najgorsze ma już za sobą.

Kudriaszow został zakwalifikowany na terapię i podano mu specjalny lek, jednak podjęte działania nie przyniosły oczekiwanych efektów.

Były zawodnik Startu Gniezno ma za sobą badania, które mają dać odpowiedź, czy górna część ciała jest wolna od zmian przerzutowych.

Zawodnikowi i jego bliskim życzymy dużo siły w tym trudnym czasie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 25 marca 2023 o godz. 16:46:11


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: