Gracjan Konieczny wprost o swoich planach. Co za deklaracja!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Po latach spędzonych w Niemczech Gracjan Konieczny wraca do miejsca, w którym zaczynał grę w piłkę nożną. Znów będzie rywalizować w Mieszku Gniezno, choć kiedyś były nadzieje, że zajdzie wyżej. Wyjazd za zachodnią granicę trochę jednak zweryfikował te plany.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

W Niemczech Gracjan Konieczny spędził około 9 lat. Właśnie tam szlifował swoje umiejętności jako senior. Grał na poziomie 4. i 5. ligi niemieckiej. Przed wyjazdem apetyty były oczywiście większe. Trudno było się jednak przebić, o czym zawodnik mówił w naszym magazynie Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

– Ten wyjazd do Niemiec był właśnie taki kluczowy, żeby może tam spróbować się rozwinąć. Fakt jest taki, że ciężko było tam się przebić. Byłem zawodnikiem z zewnątrz, nie chodziłem na jakiś kurs niemieckiego, tylko w tym klubie poznałem Polaka, który urodził się w Niemczech i dzięki temu przyjęli mnie łagodnie – zaznaczał.

Było jednak ciężko, poziom trochę inny. Z czasem z żoną zdecydowaliśmy się wyjechać do Polski. Zawsze było to z tyłu głowy, że nie chcemy tam zostać

kontynuował.

Na razie Gracjan Konieczny podpisał kontrakt z Mieszkiem do czerwca. – Zobaczymy, jak to będzie. Wiadomo, chciałbym zostać tu jak najdłużej. Wszystko w rękach prezesa i całej reszty. Chciałbym jednak grać w Mieszku. Tu zaczynałem, tu chciałbym skończyć – zadeklarował wprost.

Wydaje mi się, że mamy tutaj dobrą ekipę. Znam prawie wszystkich zawodników i wydaje mi się, że w tej trzeciej lidze, jakbyśmy awansowali, moglibyśmy posiedzieć trochę dłużej

podsumował.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 18 marca 2023 o godz. 10:31:17


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: