Kiedy Start Gniezno rozpocznie treningi? Są szczegóły!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Są szczegóły na temat planów związanych z bezpośrednim przygotowaniem Startu Gniezno do rozgrywek II ligi. Za pośrednictwem klubowej telewizji podzielił się nimi trener Adam Skórnicki.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

– Myślę, że w ten weekend uda nam się zainaugurować treningi na gnieźnieńskim torze. Na przyszły tydzień (25-26 marca) mamy zaplanowane pierwsze sparingi, więc od tego weekendu zostanie nam już tylko tydzień, a przed pierwszym ściganiem spod taśmy dobrze by było mieć choćby 3-4 jednostki, żeby czuć się w miarę komfortowo i ten pierwszy mecz był dla zawodników czymś pozytywnym, a nie żeby się niepotrzebnie stresowali – powiedział trener Skórnicki.

Jak uda się w tym tygodniu wyjechać, to miejmy nadzieję, że pogoda będzie dla nas łaskawa i wtedy ciągiem będziemy przygotowywać się do inauguracji sezonu.

dodał.

Na pewno im więcej jest się na torze przed inauguracją, tym lepiej. W tym roku myśleliśmy, że w okolicach 8 marca uda nam się wyjechać, ale na razie jeszcze stoimy po drugiej stronie bandy. Na pewno paru dni będzie brakowało, ale miejmy nadzieję, że jeśli któregoś dnia będzie możliwość, to potrenujemy trochę dłużej – zaznaczał.

Zmodyfikowany został plan sparingów Startu. Zespół zamierza odjechać dwumecze z zespołami z Poznania i Ostrowa Wlkp., a ponadto są plany zakładające towarzyską potyczkę w Gdańsku.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 15 marca 2023 o godz. 20:13:14


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: