Dwie zawodniczki MKS-u pojadą na zgrupowanie kadry!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2006 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

02-05.04.2023 r. Cetniewo – konsultacja szkoleniowa
06-07.04.2023 r. Cetniewo – mecze międzypaństwowe (POL – ESP)

Zawodniczki:

  1. Chochół Patrycja – SKS Kusy Kraków / SMS Płock
  2. Chwojnicka Zofia – UKS Lider Sławno / SMS Płock
  3. Czyżewska Zuzanna – UKS Spartakus Zielona Góra / SMS Płock
  4. Grzesista Julia – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice / SMS Płock
  5. Juchacz Karolina – Bukowsko-Dopiewski KPR / SMS Płock
  6. Kosidło Wiktoria – SPR Łukovia Łuków / SMS Płock
  7. Kurlej Zuzanna – KMKS Kraśnik / SMS Płock
  8. Najder Zuzanna – SKS Kusy Kraków / SMS Płock
  9. Pawlak Wiktoria – KS Otmęt Krapkowice / SMS Płock
  10. Berent Kinga – MKS Brodnica
  11. Cieślak Antonina – MKS PR Gniezno
  12. Krzymowska Klaudia  – KS APR Radom
  13. Machnio Michalina – KS APR Radom
  14. Mazurkiewicz Maria – KS APR Radom
  15. Niedziółka  Martyna – MKS Karczew
  16. Schlabs Maja – MKS PR Gniezno
  17. Smelcerz Nina – Korona Handball Kielce
  18. Zimnicka Zuzanna – MKS Kusy Szczecin

Zawodniczki rezerwowe

  1. Biesaga Maria – MMKS Jutrzenka Płock / SMS Płock
  2. Bodnar Julia – MKS Brodnica / SMS Płock
  3. Jurek Nikola – MLKS Czarni Olecko / SMS Płock
  4. Krupa Zuzanna – SPR Olkusz / SMS Płock
  5. Łasińska Mia – MKS Brodnica / SMS Płock
  6. Parafian Maja – KPR ROKiS Radzymin / SMS Płock
  7. Puchacz Laura – MKS Lublin S.A. / SMS Lublin
  8. Pusz Amelia – MKS Brodnica / SMS Płock
  9. Gardian Natalia – SPR Pogoń 1945 Zabrze
  10. Wechman Maja – Bukowsko-Dopiewski KPR
  11. Stypa Joanna – SPR Pogoń 1945 Zabrze
  12. Szczepanik Martyna – MKS Victoria Świebodzice

Źródło ZPRP


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: