Nieprawdopodobny i niespotykany wyczyn młodej gnieźnianki!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W miniony weekend Jolanta Woźniak została zdobywczynią 5 medali Międzynarodowego Rankingowego Turnieju Karate WKF – Polskiego Związku Sportowego PUK, który odbył się w Bydgoszczy.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Zawodniczka poznańskiego Klubu KUZI Sport łącznie zdobyła 5 medali na 5 konkurencji, w których startowała – 2 brązowe w kat. U16 (sobota), 2 złote i srebrny U14 (niedziela).

Jest to nieprawdopodobny i niespotykany wynik na zawodach Rankingowych Karate WKF przy stawce ponad 1500 zgłoszeń, 1000 zawodników ze 100 klubów i 14 krajów.

Wisienką na torcie dwudniowych zmagań była walka finałowa ostatniej konkurencji tego Turnieju (kumite drużynowe dziewcząt), do której została wyznaczona Jola. Po fenomenalnej postawie, pełnej spokoju, ale i determinacji wygrała 7:0, przypieczętowując zwycięstwo oraz potwierdzając miano najlepszej drużyny dziewcząt U14, jaką jest drużyna młodziczek KUZI Sport. 

Tą walką Jola zakończyła swoje starty w turniejach rankingowych kat. U14 jako najwszechstronniejsza zawodniczka swojej kategorii wiekowej w Polsce.

Wyniki:

U16 kata                   – brąz

U16 kumite -47kg    – brąz

U14 kata                   – srebro

U14 kumite -42kg    – złoto

U14 kumite druż.     – złoto

Tak wspaniały wynik nie byłby możliwy bez wsparcia całej drużyny KUZI Sport, trenerów, zawodników  w tym dwójki kadrowiczów Reprezentacji Polski – Katarzyny Lewandowskiej i Arkadiusza Kwaśniewskiego, którzy wspierali Jolantę podczas tych zawodów.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 marca 2023 o godz. 11:30:47


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: