Start nie przelał ani złotówki?! Rzecznik nabrał wody w usta

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ostatnio pojawiła się informacja, że żużlowcy Texom Stali Rzeszów przed terminem otrzymali pieniądze na przygotowanie się do sezonu. A jak sytuacja wygląda w przypadku Startu Gniezno, drugiego z kandydatów do walki o awans do I ligi? Sprawie przyjrzała się Interia.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“Mówi się, że nie płacą. Dziwna odpowiedź rzecznika” – artykuł o takim tytule opublikowała 3 marca Interia. Pojawiła się też sugestia, że czerwono-czarni nie wypłacili zawodnikom ani złotówki.

W środowisku słyszymy, że drugoligowiec nie przelał na konta zawodników ani złotówki. Mówi się, że kilku podstawowych żużlowców miało zamówić silniki u znanego tunera, ale nadal nie zostały one odebrane. Mają to tłumaczyć brakiem przelewu

twierdzi Interia.

Czy to prawda? O komentarz serwis poprosił rzecznika prasowego, a zarazem dyrektora gnieźnieńskiego klubu Radosława Majewskiego. Z jego wypowiedzi jednak niewiele wynika…

To sprawa między nami a zawodnikami. Nie komentujemy tego publicznie

oznajmił Majewski.

Pozostaje czekać zatem na rozwój sytuacji. Kibice Startu z pewnością mają wielką nadzieję, że niebawem czerwono-czarni będą mogli pochwalić się uregulowaniem 100 proc. należności kontraktowych. Taki komunikat na pewno uciąłby wszelkie spekulacje i uspokoił tych, którzy martwią się losami klubu z pierwszej stolicy Polski.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 marca 2023 o godz. 09:45:41


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: