Powrót Piotra Mikołajczaka do Startu? “Kontakt się urwał”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Były dyrektor Startu Gniezno, a obecnie działacz Sparty Wrocław Piotr Mikołajczak, udzielił wywiadu Interii. Podczas rozmowy ujawnił, że “ma pewne wątpliwości”, czy skład zbudowany przez kierownictwo Startu Gniezno wystarczy na awansowanie do pierwszej ligi. To jednak nie wszystko.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Mikołajczak odniósł się również do spotkania z prezesem Startu Pawłem Siwińskim, które miało miejsce w lipcu 2022 roku. – Rozmawialiśmy około 2 godzin, wymieniając się różnymi spostrzeżeniami. Przedstawiłem swój punkt widzenia odnośnie funkcjonowania klubu i po rozmowie miałem wrażenie, że jest pełne zrozumienie. Potem jednak po około 2 tygodniach kontakt się urwał – zaznaczył, pytany o możliwy powrót do Gniezna.

I zauważam teraz, że nowy prezes wybrał inną, swoją drogę, do czego miał pełne prawo, bo on odpowiada teraz za los klubu. Jak się to zakończy, to sezon pokaże. Jako że klub ten jest bliski mojemu sercu, trzymam za niego kciuki, choć nie ukrywam, że swoje pewne obawy mam – podsumował Piotr Mikołajczak, cytowany przez Interię.


Ostatnia aktualizacja artykułu: 26 stycznia 2023 o godz. 10:45:51


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: