Piotr Mikołajczak: Ta wiadomość zwaliła mnie z nóg

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Andriej Kudriaszow ma rozległego raka skóry i grozi mu amputacja nogi. Z zawodnikiem w przeszłości współpracował Piotr Mikołajczak, który zdążył już wesprzeć Rosjanina.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Z Andriejem współpracowałem dwa lata. Mieliśmy taką możliwość w 2019 roku w Starcie Gniezno i 2021 roku w Kolejarzu Opole. Powiedziałbym, że to człowiek do rany przyłóż. Bardzo grzeczny chłopak, który potrafił słuchać, a przy tym koleżeński i otwarty. Można było zawsze liczyć na jego wsparcie. Nie ukrywam, że mam do niego duży sentyment – powiedział Piotr Mikołajczak, cytowany przez polskizuzel.pl.

Działacz Sparty nie ukrywał, że był w wielkim szoku, gdy dowiedział się o problemach Kudriaszowa. – Dzień przed jego wywiadem śledziłem prezentację klubu z Opola i dostrzegłem, że go tam nie ma. Zacząłem się zastanawiać, o co chodzi, więc napisałem do Andrieja. Byłem ciekawy, bo docierały do mnie sygnały, że próbuje się dogadać w Gdańsku. Słyszałem nawet, że był po słowie i miał do nich dołączyć. Andriej po mojej wiadomości odpisał mi, że wszystkiego dowiem się jutro. I dowiedziałem się – zrelacjonował.

Kontaktowałem się też z Anetą Kuźniar, jego menedżerką i opiekunką. Wiadomość o jego problemach zdrowotnych zwaliła mnie z nóg. Ten chłopak ma niespełna 32 lata. Urodziła mu się niedawno córeczka, a musi mierzyć się z czymś takim – dodał gnieźnianin.

Piotr Mikołajczak wsparł już zbiórkę dla Andrieja i zachęca do tego wszystkich kibiców. Pomagać można pod TYM linkiem.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 25 stycznia 2023 o godz. 13:59:11


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: