Sportsmenka Gniezna 2022 ma piękne marzenie. To brzmi cudnie!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Monika Łęgowska znajduje się na fali. Najpierw awansowała z MKS PR URBIS Gniezno do PGNiG Superligi, a następnie z przytupem weszła na salony. To zaowocowało przyznaniem jej tytułu Sportowca Gniezna 2022. Przy okazji prestiżowej gali szczypiornistka ujawniła nam swoje przepiękne marzenie!

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Dojście do miejsca, w którym obecnie znajduje się Monika Łęgowska, wymagało od niej wielu wyrzeczeń i poświęceń. To aż jedenaście lat intensywnej pracy i dojazdów do Gniezna z rodzinnych Pyzdr (około 100 km w dwie strony). Łatwo nie było, ale warto – na pewno tak!

Na pewno warto. Cieszę się z tego, że idąc po szczebel po szczeblu, rok po roku, przez jedenaście lat, miałam wielką szansę podążać z tymi samymi trenerami. Przy moim boku był trener Robert i trener Roman. Można powiedzieć, że te wspólne jedenaście lat daleko nas poniosło, wysoko, w górę – zaznaczała Monika Łęgowska.

Dziś zawodniczka znajduje się na szczycie klasyfikacji strzelczyń PGNiG Superligi, a razem z zespołem pokusiła się o pierwsze niespodzianki i zwycięstwa w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej.

Myślę, że to kiedyś było moje piękne marzenie. Cóż, teraz się spełniło. Mam więcej marzeń i mam nadzieję, że też się spełnią – dodała.

Czy tym marzeniem jest gra w bardziej utytułowanym klubie? A może MKS to jej miejsce?

Tego nie zdradzę, ale na pewno moim marzeniem jest być z orzełkiem na serduszku – podsumowała.

W związku z tym życzymy zadebiutowania w seniorskiej reprezentacji Polski!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 stycznia 2023 o godz. 15:26:13


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: