Były zawodnik Startu kończy z jazdą. „Było zajebiście”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Marcel Studziński oficjalnie poinformował o zakończeniu jazdy na żużlu. Jednocześnie podziękował wielu osobom i podzielił się pewnymi przemyśleniami.

„2008-2022. Tak to już jest że coś się kończy a coś się zaczyna. Było dobrze, było fajnie, ale na przestrzeni lat mój poziom sportowy nie pozwala mi na adekwatne co do poświęceń czasowych, nerwowych i finansowych, kontynuowanie mojej przygody ze sportem żużlowym – żadnej ‚kariery’” – napisał na początku posta na Facebooku.

Następnie podziękował wielu osobom, po czym podzielił się swoimi przemyśleniami.

„Pozwolę sobie na istotny dla mnie dopisek, dla młodych i ich rodziców zaczynających przygodę z tym sportem. Czytajcie co podpisujecie, oraz czerpcie jak najwięcej informacji od byłych lub obecnych zawodników. Nie życzę nikomu powtórzenia moich błędów. Do dziennikarzy – nie róbcie z chłopaków po licencji gwiazd, następców, zastępców bo w zależności od zawodnika, wieku i psychiki jest to cholernie ciężki bagaż, którego można nie unieść i się najzwyczajniej skończyć zanim się zaczęło. Dajcie w spokoju pracować a wynik jak ma przyjść to przyjdzie. Choć piszę ten post z łzami w oczach raz jeszcze dziękuje wam wszystkim. Zajebiście było!” – zaznaczył.

Cały wpis Marcela możecie przeczytać poniżej:


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: