Telewizyjna gwiazda przyjedzie do Gniezna

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Na 13 stycznia zaplanowana została kolejna odsłona gali “Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu”. Znamy już bardzo istotne szczegóły dotyczące tego wydarzenia.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Galę poprowadzi Anita Mazur, która jest z pewnością doskonale znana wszystkim miłośnikom “czarnego sportu”. To bowiem dziennikarka Eleven Sports, specjalizująca się w żużlu.

Mazur studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu (2009-2014). W wolnych chwilach lubi czytać książki. Jej pasja to podróże.

Anita Mazur pochodzi z Poznania i od zawsze swoją przyszłość wiązała z piłkarską drużyną Lecha Poznań. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła jeszcze przed rozpoczęciem studiów, bowiem od 2008 roku pracowała jako asystentka rzeczniczki prasowej Kolejorza – czytamy na clamor.pl.

Wspomniany serwis podaje również, że z Lechem Poznań rozstała się w 2011 roku. Właśnie wtedy dołączyła do Canal+ Sport. Jej pierwszym wydarzeniem była gala boksu, a potem… powierzono jej pracę przy żużlu, na którym prawie wcale się nie znała!

(…), nie posiadając praktycznie żadnej wiedzy na temat żużla, powierzono jej przeprowadzanie wywiadów na Drużynowym Pucharze Świata w Gorzowie Wielkopolskim. W taki właśnie sposób rozpoczęła się jej przygoda z tą dyscypliną. W latach 2012 – 2013 pojawiała się już jako reporterka w parku maszyn na Grand Prix. Staż w redakcji zakończyła w czerwcu 2013 roku – zauważa clamor.pl.

W latach 2014-2017 pracowała w firmie zajmującej się produkcją transmisji z żużla. Koordynowała pracę sędziego zawodów z pracą wozu transmisyjnego. Do Eleven Sports dołączyła natomiast w 2017 roku. Później stopniowo rozwijała swoją karierę.

13 stycznia 32-latka zawita do Gniezna, by prowadzić prestiżową galę. Początek tego wydarzenia przewidziano na godzinę 18:00. Po raz kolejny event odbędzie się w hali im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 5.

Podczas gali poznamy między innymi TOP10 sportowców Gniezna 2022, trenera roku, działacza roku, drużynę roku, imprezę roku, a także odkrycie roku.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 28 grudnia 2022 o godz. 16:14:37


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: