Strzelec Gniezno podsumowuje udany rok

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Czas świątecznego odpoczynku to dobry moment aby podsumować to co wydarzyło się w dobiegającym końca 2022 roku. Dla gnieźnieńskiego strzelca był to rok niezwykle udany zarówno od strony sportowej jak i organizacyjnej. Szczególnie cieszyć może fakt poszerzenie w stosunku do ubiegłych latgrupy osób zajmującej wysokie lokaty w zawodach strzeleckich.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Pierwsza połowa roku to okres spokojnych treningów i pracy nad formą. Na efekty nie trzeba było długo czekać pierwsze starty przyniosły bowiem zwycięstwa. Od czerwca aż do drugiej połowy grudnia strzelcy w każdym miesiącu stawali na podium i w każdym z nich wygrywali.

W 2022 roku strzelcy rywalizowali łącznie w 26 imprezach strzeleckich w tym rangi międzynarodowej goszcząc między innymi w Poznaniu, Godawach, Wrześni, Słupcy, Wągrowcu oraz Witkowie, przemierzając przy tym ponad 2100 km. 

W minionym roku strzelcy stawali na podium łącznie 65 razy, zajmując 32 pierwsze miejsca, 18 drugich  i 15 trzecich. Niekwestionowanym liderem drużyny okazał się Maciej Zielenow który z fantastycznym  bilansem 43 miejsc na podium w 25 startach okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem w minionym roku. Maciej Zielenow w swoim dziewiątym roku startów 27 razy zajmował pierwsze miejsce, 10 razy drugie i 6 razy trzecie miejsce. 

W 2022 roku na podium stawali:

Imię i nazwiskoI miejsceII miejsceIII miejscerazem
Maciej ZIELENOW2710643
Robert ZIELENOW4127
Bartosz BUDNY123
Rafał FILIPIAK213
Waldemar SEROCKI112
Zuzanna KAŹMIERSKA112
Juliusz FRĄCKOWIAK112
Jacek STACHOWIAK11
Miłosz PODLASKI11
Marcin ANDRZEJEWSKI11

Kolejnym pozytywem mijającego roku jest fakt udanego startu w zawodach międzynarodowych, w których strzelcy zdobyli: III miejsce +złota odznaka strzelecka WSAR – Robert Zielenow, IV miejsce, tytuł Best Shooter  + złota i brązowa odznaka strzelecka WSAR– Maciej Zielenow, Bartosz Budny – złota odznaka strzelecka WSAR. 

Chodź mijający rok był bardzo udany to apetyty na rok 2023 są duże. Nie zapominamy jednak o spokojnej, systematycznejpracy i doskonaleniu naszych umiejętności. Wierzymy, że okaże się to dobrą receptą na kolejny rok.

(materiał nadesłany)

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 grudnia 2022 o godz. 12:36:07


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: