Trener Startu mocno mu podpadł. Jest wściekły!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Adam Skórnicki mocno podpadł prezesowi Kolejarza Rawicz Sławomirowi Knopowi. Działacz nie szczędził mu cierpkich słów podczas rozmowy z “Tygodnikiem Żużlowym”.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

W trakcie minionego okresu transferowego Start Gniezno sięgnął po rawicki zaciąg. Klub z pierwszej stolicy Polski pozyskał Sama Mastersa, Josha Pickeringa czy Adama Skórnickiego, którzy wcześniej byli związani z Kolejarzem.

Prezesa Sławomira Knopa zaskoczyło to, że Skórnicki nawiązał współpracę ze Startem. W rozmowie z “Tygodnikiem Żużlowym” działacz stwierdził, że szkoleniowiec zapewniał go, iż decyduje się na roczną przerwę od żużla.

Nie chce mi się o nim nawet gadać. Liczyłem, że rok odpocznie, bo miał trochę swoich spraw na głowie i za rok wróci do Rawicza i weźmie się za robotę. To taki słowny jest, że za pięć minut przyleciał i wrócił, ale do Gniezna – podkreślił Knop.

To jednak nie koniec. Prezes zaznaczył, że Skórnicki “zabrał mu” zawodników z Australii i zrobił zamieszanie za jego plecami.

Zabrał mi do Gniezna trzech mechaników, w tym Sebastiana Niedźwiedzia. Tak się odwdzięczył i podziękował. Praktycznie cały klub mi ogołocił, bo im naopowiadał bajek. Żebym nie miał tej akademii i tych dzieciaków, to bym to rzucił po czymś takim. Tylko te dzieci dodają mi siły – zaznaczył sternik Kolejarza Rawicz.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 grudnia 2022 o godz. 18:37:50


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: