Gniezno ma zorganizować bardzo prestiżowy turniej!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Na razie niepotwierdzone doniesienia wskazują na to, że w przyszłym roku do Gniezna zawitają prestiżowe zmagania żużlowe, z udziałem najlepszych krajowych zawodników! Chodzi o jeden z finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Marcin Majewski niedawno poinformował, że odchodzi z Canal+. Teraz natomiast udzielił obszernego wywiadu “Przeglądowi Sportowemu”. Właśnie w trakcie tej rozmowy odnosił się do kwestii Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Organizowanie IMP w ośrodkach, w których nie można na co dzień zobaczyć Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, to bardzo dobry pomysł. Byłem na finale IMP w Rzeszowie. Zobaczyłem, jak wiele ludzi jest na stadionie. Ostatni raz widziałem tam takie tłumy lata temu. To było wielkie wydarzenie dla Rzeszowa, wielkie również w moim rodzinnym Krośnie – powiedział dziennikarz.

Następnie ujawnił trzy prawdopodobne lokalizacje na przyszłoroczny cykl IMP. W tym gronie znalazło się Gniezno!

Wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie zawody odbędą się w podobnych lokalizacjach. Będzie Gniezno, Rzeszów i Krosno. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że na krośnieńskim torze odbędzie się trzeci finał IMP – podkreślił Majewski.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: