Nowy sztab Startu. Prezes komentuje

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami, sztab szkoleniowy Startu Gniezno w sezonie 2023 stworzą Tomasz Fajfer i Adam Skórnicki. Wydaje się, że to dwie osoby z mocnymi charakterami. Czy w związku z tym prezes Paweł Siwiński nie obawia się, że wystąpią tarcia?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Lubię ludzi z mocnymi charakterami, nie lubię ludzi mdłych. Tomek Fajfer jest taką ostoją gnieźnieńskiego żużla, a Adam Skórnicki to barwna osoba, jako trener pokazał swoje kwalifikacje w Łodzi – mówił prezes Paweł Siwiński w magazynie Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

Na ten moment nie ma żadnych obaw. – Jestem spokojny o ich współpracę. Przede wszystkim chciałbym, żeby oni się skupili na pracy z młodzieżą, bo ten element chciałbym bardzo mocno uwypuklić w działalności klubu. Za trzy licencje, które były zdobyte w tym roku, można podziękować tylko i wyłącznie Tomkowi i jego synowi Maciejowi. Świetną robotę Tomek wykonał. Już w połowie sezonu mu powiedziałem, że to od niego zaczynam budowę zespołu na nowy sezon – dodał.

Adam? Po pierwsze, ma papiery trenera, które trzeba posiadać do prowadzenia szkółki żużlowej. Tomek niestety ich nie ma. Poza tym Adam to doświadczony zawodnik, biegle rozmawia po angielsku, więc myślę, że w tym parku maszyn będzie tworzyć bardzo dobry duet razem z Tomkiem. Absolutnie nie obawiam się o jakieś niesnaski. W razie czego zawsze mogę uderzyć pięścią w stół i chłopaków pogodzić – podsumował.

Magazyn można odsłuchać poniżej:

Ostatnia aktualizacja artykułu: 24 listopada 2022 o godz. 07:43:59


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: