Koniec kombinowania. Start ma prosty plan

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Miał być hit, a był kit – tak krótko można podsumować torowe zmiany przy W25, do których doszło przed minionymi rozgrywkami. Jaką nawierzchnię przygotuje Start Gniezno na sezon 2023?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Do tego wątku prezes Startu Paweł Siwiński odniósł się podczas rozmowy opublikowanej w klubowych mediach. Zdradził, że granulacja toru nie zostanie zmieniona, jednak “pewne modyfikacje” będą wykonane jeszcze w tym roku.

Nie będą to drastyczne modyfikacje. Wrócimy do koncepcji toru twardego. Chyba ostatni turniej pokazał, że na twardym torze można również zrobić rekord (…). Koncepcja jest bardzo prosta. Trener, po rozmowie z zawodnikami, wybiera, jaki będzie tor i przekazuje informację toromistrzowi. On przygotowuje nawierzchnię – zaznaczył.

Następnie podkreślił, że zawodnicy, z którymi porozumiał się Start, znają koncepcję przygotowywania toru. – Oni doskonale wiedzą, że raczej będą jeździć na torze twardym. Może on będzie delikatnie ryśnięty pod bandą. Kwestia pól startowych – do dyskusji. Ja na tych motorach siedział nie będę. Jestem od tego, by dopilnować komunikacji między toromistrzem, trenerem i zawodnikami – podsumował.

Kolejnych kombinacji w Gnieźnie już zatem nie będzie. Czas pokaże, czy na “betonie” czerwono-czarni znów zdołają zbudować twierdzę.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 29 października 2022 o godz. 10:16:38


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: