Ann-Just Gniezno odkrywa karty. Solidna kadra na WLH!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ann-Just Gniezno – tak nazywać się będzie jedna z gnieźnieńskich drużyn, która wystąpi w Witkowskiej Lidze Halowej. Skompletowana kadra na papierze prezentuje się ciekawie, więc jest nadzieja na walkę o wysokie cele.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Drużyna Ann-Just Gniezno ostro trenuje od dwóch tygodni. 12 listopada zainauguruje rozgrywki meczem z ekipą Amigos.

– W naszym zespole relacje są koleżeńskie, wszyscy się znamy – każdy z kimś gdzieś grał, czy to na orlikach, czy na dużym boisku lub w hali. Nie było łatwo zacząć budować coś nowego, ale po miesiącu mogę już powiedzieć, że było warto. Widzę bowiem, jak to idzie do przodu. Cel się nie zmienia. Chodzi o dobrą zabawę. Wiadomo jednak, że każdy celuje w pudło – my też! – podkreślił Dawid Karpiński, który jest odpowiedzialny za ten zespół.

W ekipie Ann-Just Gniezno zagrają tacy zawodnicy jak między innymi Marek Janaszak, Bartek Staszewski, Michał Kupczyk, Błażej Franczak, Albert Kowalski, Bartek Targoński, Jakub Szydzik, Szymon Lewandowski, Dawid Karpiński, Michał Kozłowski, Sebastian Figas, Mateusz Hildebrański, Igor Chojnacki, Jakub Olejniczak, Hubert Beszterda, Mateusz Ławniczak czy Tomasz Kowszewicz oraz Krystian Grzesiak.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 22 października 2022 o godz. 15:14:49


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: