Nikt nie chce przyjechać do Gniezna

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nie ma chętnych do uczestnictwa w Turnieju Mikołajkowym, który mógłby odbyć się przy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie. Do niedzieli do Głównej Komisji Sportu Żużlowego nie wpłynęło ani jedno zgłoszenie.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Niedawno pojawił się pomysł, by 4 grudnia w Gnieźnie zorganizować Turniej Mikołajkowy. To koncepcja Głównej Komisji Sportu Żużlowego, Startu Gniezno, ale i telewizji Canal+. Uznano, że to dobra forma zaspokojenia głodu emocji, jaki pewnie do tego czasu pojawi się wśród kibiców.

Od początku zaznaczano, że najważniejszy jest tutaj odzew zawodników. Tymczasem okazuje się, że niestety go nie ma, co sprawia, że impreza stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

– Mimo wielu informacji medialnych, do niedzieli nie wpłynęło ani jedno zgłoszenie. W związku z tym w poniedziałek za pośrednictwem Biura Sportu i Turystyki PZM rozesłaliśmy jeszcze wiadomości do wszystkich klubów, aby poinformowały swoich zawodników o naszej inicjatywie. Na zgłoszenia czekamy do piątku (21 października) i tak naprawdę tylko od zawodników zależy, czy grudniowy turniej się odbędzie – powiedział wiceprzewodniczący GKSŻ Zbigniew Fiałkowski w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 18 października 2022 o godz. 12:47:36


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: