A jednak?! Nowe wieści ws. Kacpra Gomólskiego

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Plotki transferowe niejednokrotnie mocno nas zaskakują. Jeszcze niedawno wydawało się, że Kacper Gomólski nie wróci do Startu Gniezno. Najnowsze doniesienia w tej sprawie są już zgoła odmienne.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Jeszcze nic nie jest przesądzone, ale wygląda na to, że jednak jest szansa, iż Kacper Gomólski ponownie będzie jeździć w macierzystym klubie! Podobno pojawił się taki temat, a żadna ze stron nie wyklucza nawiązania współpracy. Na konkrety trzeba jednak poczekać. Nieoficjalnie wiemy, że popularny “Ginger” ma też inne propozycje.

W sezonie 2022 Kacper Gomólski furory nie robił. To jednak człowiek, który doskonale zna tor przy Wrzesińskiej 25 i wydaje się, że mógłby być wartością dodaną dla Startu. Być może macierzysty klub okazałby się idealnym miejscem do tego, by Kacper się odbudował i odzyskał dawny blask. Potencjał ten zawodnik na pewno nadal ma.

Ze Startem wciąż są łączone nazwiska takich zawodników jak Tim Sorensen, Josh Pickering, Sam Masters, Hubert Łęgowik, Zbigniew Suchecki czy Jesper Knudsen. Mówi się też, że czerwono-czarni wyrażają zainteresowanie Nicolaiem Klindtem. Duńczyk jednak bardzo mocno ceni swoje usługi. Gdyby ostatecznie Start zdołał go zakontraktować, to z pewnością mielibyśmy bombę transferową.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 12 października 2022 o godz. 08:20:11


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: