Kto będzie jeździć w Starcie Gniezno? Pojawiają się kolejne nazwiska [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Pojawiają się kolejne plotki i doniesienia na temat składu Startu Gniezno na sezon 2023. Kto będzie walczył o punkty dla ekipy z pierwszej stolicy Polski na drugoligowym froncie?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Tak naprawdę póki co opieramy się na plotkach, które oczywiście mogą, ale nie muszą się sprawdzić. Coraz częściej w kontekście kadry Startu na 2023 padają takie nazwiska jak Hubert Łęgowik, Tim Soerensen oraz Zbigniew Suchecki.

Pojawiają się też spekulacje, że czerwono-czarnych barw bronić mogą Jesper Knudsen, Sam Masters czy też Josh Pickering. Start kontaktował się poza tym m.in. z Danielem Kaczmarkiem, ale nie wiadomo, czy coś z tego wyniknie.

Niektórzy zastanawiają się, czy jest temat powrotu Kacpra Gomólskiego do Startu Gniezno. Nasze ustalenia wskazują, że na ten moment nic nie zwiastuje, by “Ginger” miał zdobywać punkty dla ekipy z Grodu Lecha w przyszłym roku.

Nieustannie słychać o tym, że mocno zbroi się natomiast Stal Rzeszów. Tam mają jeździć między innymi Peter Kildemand, Jacob Thorssell, Nick Morris czy też Marcin Nowak.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 października 2022 o godz. 14:01:45


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: