Koledzy z zespołu już wsparli Huberta. Ty też możesz to zrobić!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Słodko-gorzki smak ma początek sezonu w wykonaniu Sklepu Polskiego MKK Gniezno. Z jednej strony zespół odnosi bardzo dobre rezultaty (2 zwycięstwa), a z drugiej – na jakiś czas stracił dynamicznie rozwijającego się Huberta Konowalskiego. O kontuzji tego młodego zawodnika rozmawialiśmy z Tomaszem Konowalskim.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

– Operacja odbędzie się 14 października w Poznaniu. Na pewno zerwane jest jedno z więzadeł rzepki i do tego ma uszkodzoną rzepkę. Rokowania są takie, że po operacji będzie go czekać trzymiesięczna przerwa – wyjaśnił nam prezes MKK, a zarazem ojciec Huberta.

Póki co koszt operacji to 13 tysięcy złotych. – Nie wiemy jednak, czy w trakcie operacji nie wyjdzie jeszcze coś delikatnego do zrobienia. Dużo pokaże badanie w trakcie operacji, czy coś jeszcze nie zostało uszkodzone – przekazał Tomasz Konowalski.

Hubert w trudnych momentach może liczyć na wsparcie m.in. kolegów z zespołu. Choćby oni szybko się zmobilizowali i zebrali część potrzebnych pieniędzy.

– Za każdym razem, gdy dzieje się coś złego, zespół jest nie tylko na parkiecie, ale również bardzo dobrze funkcjonuje poza nim. Chłopcy już od wielu lat ze sobą grają, wielu z nich miało podobne sytuacje i tutaj zawodnicy czy trenerzy oraz sponsorzy zawsze pomagają. Chłopcy już wsparli Huberta przed tą operacją – podkreślił sternik MKK.

Powstała też specjalna zrzutka, w ramach której zbierana jest brakująca część środków na operację utalentowanego koszykarza, tj. 8 tys. zł. Serdecznie zachęcamy do wsparcia!

Poniżej można dokonać wpłaty na rzecz Huberta Konowalskiego:

Ostatnia aktualizacja artykułu: 5 października 2022 o godz. 07:20:59


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: