Dyrektor Startu nie weźmie udziału w debacie. „Nie jest to dobry czas”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W środowy wieczór zorganizujemy debatę na temat gnieźnieńskiego żużla. Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy m.in. Radosława Majewskiego. Dyrektor Startu nie weźmie udziału w dyskusji.

Radosław Majewski poinformował nas o tym, że nie weźmie udziału w środowej dyskusji. A szkoda, bo pytań mamy mnóstwo, podobnie zresztą jak kibice.

Zgodnie z informacją przekazaną w dniu 15 września przez Pawła Siwińskiego, Członka Zarządu GTM Start Gniezno, nasz klub przechodzi obecnie reformę strukturalną na wielu płaszczyznach i obecnie nie jest to dobry czas na taką debatę, gdyż jest zbyt wcześnie, aby mówić o konkretach względem przyszłego sezonu i kształtu naszej kadry oraz sztabu szkoleniowego i pozostałych kwestii związanych z rozgrywkami ligowymi – poinformował nas Majewski.

Zwrócił się też do kibiców.

Mimo mojej absencji życzę owocnej dyskusji, a kibiców pragnę uspokoić – żużel w Gnieźnie nie przechodzi do historii wraz z nieudanym dla nas sezonem 2022. Wiem, że wiele plotek krąży w przestrzeni publicznej, że nie wystartujemy za rok, że klubowi grozi bankructwo i w ogóle jest beznadziejnie. Nie chcę nawet tego komentować, bo to wszystko są głosy niepoparte żadnymi faktami. Przystąpimy do rozgrywek 2. Ligi Żużlowej z konkretnym celem szybkiego powrotu do eWinner 1. Ligi – podsumował.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: