KS z drugim zwycięstwem. Jeden z ojców sukcesu zabrał głos

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Futsaliści Grinbud KS – u Gniezno po niełatwym i pełnym niewykorzystanych sytuacji meczu pokonali w niedzielę, 2 października w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Mieczysława Łopatki zespół Futbalo Białystok.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Pierwsze kilka minut meczu przy Sportowej to lekka przewaga drużyny z Białegostoku. Bramkę zdobyli jednak gracze KS-u, a na listę strzelców jako pierwszy wpisał się Bartosz Banasik. Kolejne minuty to już spora przewaga drużyny z  Gniezna, jednak duża liczba okazji nie przełożyła się na zdobyte bramki. Później jednak do głosu doszli gracze Futbalo Białystok, którzy w 17. minucie wyrównali (Maciej Stachelek). Do przerwy było 1:1.

Po przerwie, bramkę dla KS-u w 25. minucie zdobył król strzelców minionego sezonu z Futsalu Piła, Wojciech Węgrzyn. Pięć minut później po podaniu od Bartosza Banasika, bramkę na 3:1 dla gnieźnian zdobył Marcin Marcinkowski. Dalsze fragmenty meczu to chaos i festiwal nieskuteczności z obydwu stron. W końcowych minutach bramkę na 3:2 zdobył Jakub Konon, ustalając wynik spotkania.

– Bardzo ciężkie spotkanie. Końcowy rezultat dla nas, zdobyliśmy  trzy punkty i to się liczyło. Najważniejszy jest rezultat końcowy. Cieszymy się z trzech punktów – tym bardziej tutaj u nas, przed naszą gnieźnieńską publicznością. Jedziemy dalej po swoje. Za tydzień wyjazd do Białegostoku więc w każdym meczu chcemy zdobywać trzy punkty. Dzisiaj to się udało i cieszymy się z trzech punktów. – powiedział  Wojciech Węgrzyn z Grinbud KS-u Gniezno.

Grinbud KS Gniezno – Futbalo Białystok 3:2 (1:1)

Bramki: dla Grinbud KS-u Gniezno: Bartosz Banasik (4’), Wojciech Węgrzyn (25’), Marcin Marcinkowski (30’); dla Futbalo Białystok: Maciej Stachelek (17’), Jakub Konon (38’).

Składy:

Grinbud KS Gniezno: Kasprzyk, Dymek (bramkarze) – Kaźmierczak, Cypryański, Sawicki, Banasik, Greser, Kijak, Bereźnicki, Marcinkowski, Woźny, Węgrzyn (zawodnicy z pola). Trener: Heliasz.

Futbalo Białystok: Jędruczek, Szatyłowicz (bramkarze) – Stachurski, Małyszko, Grabowski, Konon, Budźko, Butkiewicz, Witoszko, Borowik, Stachelek, Osypiuk (zawodnicy z pola). Trener: Budźko.

KS Gniezno po triumfie z Futbalo Białystok

Ostatnia aktualizacja artykułu: 2 października 2022 o godz. 20:40:11


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: