Co ze składem Startu Gniezno? Dobra i zła wiadomość [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

[PLOTKI] Kibice Startu Gniezno z niecierpliwością wypatrują informacji o transferach. Na oficjalne wieści oczywiście trzeba jeszcze trochę poczekać. Pojawiają się jednak już pewne doniesienia, które sukcesywnie przekazujemy.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Oczywiście wszelkie plotki transferowe trzeba traktować z przymrużeniem oka. Sytuacja na giełdzie jest dynamiczna, więc nie wszystkie doniesienia muszą się spełnić. Jeszcze niedawno wydawało się, że do Startu Gniezno trafi Emil Breum. Teraz sytuacja wygląda już inaczej.

Coraz więcej doniesień wskazuje na to, że może być kłopot z pozyskaniem tego obiecującego zawodnika. To bez wątpienia zła wiadomość. Breum mógłby bowiem solidnie punktować dla czerwono-czarnych. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak ostatecznie potoczy się ta sytuacja.

Ale są też dobre wieści. Podobno wielce prawdopodobne jest, że Start Gniezno reprezentować będzie Tim Soerensen. To również zawodnik, który jest w stanie zdobywać cenne punkty na drugoligowym poziomie. W niedzielę pokazał się z dobrej strony, zajmując II miejsce w Turnieju o Puchar GTM Start Gniezno.

Tim Soerensen

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 września 2022 o godz. 19:01:47


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: