Zaskakujący zwrot! Będzie wymiana na linii PSŻ – Start? [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jeszcze niedawno wydawało się, że nie dojdzie do powrotu Kevina Fajfera do Startu Gniezno. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Prezentujemy nasze ustalenia w sprawie przyszłości wychowanka czerwono-czarnych.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Okazuje się, że powrót Kevina Fajfera do macierzystego klubu na sezon 2023 jest jak najbardziej możliwy. Z naszych ustaleń wynika, że sympatyczny zawodnik rozmawia z klubem z Wrzesińskiej 25, co może zaowocować podpisaniem kontraktu. Oczywiście na ten moment jeszcze niczego przesądzać nie można, ale nasze źródła mówią, że szanse na pozytywne sfinalizowanie tej sprawy są spore.

Fajfer może przyjść do Startu, a z Gniezna do Poznania być może trafi Mikołaj Czapla. Junior już jakiś czas temu znalazł się na celowniku PSŻ-u.

Już wtedy było jasne, że kooperacja może dojść do skutku w przypadku awansu poznaniaków do I ligi. Teraz ten awans jest już prawie na wyciągnięcie ręki.

Swoją drogą to w środowisku żużlowym coraz głośniej mówi się o tym, że PSŻ interesuje się również Antonio Lindbaeckiem. Wcześniej ten zawodnik łączony był m.in. z Orłem Łódź.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 września 2022 o godz. 19:12:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: