Ważny komunikat ze Startu. Jasna deklaracja i prośba ws. dyrektora

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Na facebookowym profilu Startu Gniezno pojawiło się oświadczenie członka zarządu Pawła Siwińskiego. Poniżej prezentujemy jego treść – jest deklaracja ws. walki o powrót do I ligi.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Drodzy Kibice! Rozumiem Waszą niecierpliwość, ale zapewniam, że budowa składu jest bardzo zaawansowana, a brak informacji krążących po mieście to moja decyzja i świadczy o profesjonalnym podejściu do tematu. Co do informacji odnośnie zadłużenia klubu, zapewniam, że pomimo samego sezonu, klub jest wypłacalny i najpóźniej do połowy października wszystkie zaległości zostaną uregulowane.

Od czasu mojego pojawienia się w Zarządzie Klubu GTM Start Gniezno, rozpocząłem głęboką reformę strukturalną na wielu płaszczyznach, o szczegółach będziemy informowali na bieżąco. Staram się, aby ludzie życzliwi klubowi ponownie zaangażowali się w jego działalność.

Ze swojej strony mam jedną prośbę o zaprzestanie hejtu w stosunku do pana Radka Majewskiego, jest to człowiek sercem oddany klubowi i gdybym nie uważał go za osobę kompetentną, nie byłoby go już w klubie.

Całą odpowiedzialność za budowanie składu i efekty końcowe biorę na siebie. Na przyszły sezon stawiam tylko jeden cel: awans do eWinner 1. Ligi Żużlowej. Każdy inny wynik uznam za osobistą porażkę”.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 15 września 2022 o godz. 12:20:33


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: