Ważny punkt MKS-u walczy o powrót do gry. Zabieg był nieunikniony

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Trwa rehabilitacja Justyny Świerżewskiej, która ze względu na problemy zdrowotne, musiała przejść zabieg. Ważne ogniwo MKS-u PR URBIS Gniezno odbywa rehabilitację i walczy o to, by jak najprędzej móc wspomóc zespół w superligowych rozgrywkach.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

– Będąc na młodzieżowych mistrzostwach świata, miała problemy z kolanem. Rezonans pokazał, że jest uraz i trzeba przeprowadzić zabieg. On został wykonany i ma teraz przerwę. Przechodzi rehabilitację i jest coraz lepiej. Na treningu nawet porusza się bez kul, więc idzie to naprawdę w dobrą stronę. Wiadomo, że będzie jej brakować okresu przygotowawczego na początku gry, ale myślę, że wróci ze zdwojoną siłą, energią i jeszcze będziemy mieli z niej pociechę na boisku – powiedział trener Roman Solarek w Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

Kiedy Justyna wróci do gry?

Troszeczkę za szybko, by o tym mówić. Czekamy na to, jak będzie przebiegać rehabilitacja. Teraz można sobie gdybać i mówić o 5-6 tygodniach, ale jeżeli będzie jeszcze jakiś problem, to może się to przedłużyć. Trzymamy kciuki, by rehabilitacja przebiegła jak najkorzystniej dla Justynki i by wróciła do treningów, a potem do gry w meczach – podsumował szkoleniowiec.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 sierpnia 2022 o godz. 19:47:41


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: