Mateusz Jabłoński bez przynależności klubowej

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Z naszych ustaleń wynika, że kontrakt Mateusza Jabłońskiego ze Startem Gniezno został rozwiązany już jakiś czas temu. Zawodnik, który ostatnio wrócił do jazdy, pozostaje zatem bez przynależności klubowej.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Mateusz Jabłoński wrócił na motocykl żużlowy po koszmarnym upadku na toruńskiej MotoArenie, po którym walczył o życie. Zawodnik pokręcił już trochę kółek w Pile i w Gnieźnie. Kibice natomiast zaczęli się zastanawiać, jaka przyszłość czeka tego młodego zawodnika.

Odpowiedzi na to pytanie na razie nie znamy. Z naszych ustaleń wynika jednak, że Mateusz Jabłoński nie jest już związany kontraktem ze Startem Gniezno. Potwierdziło nam to kilka osób, które znają sytuację w klubie od wewnątrz.

Uważni kibice klubu z pierwszej stolicy Polski pewnie zauważyli, że na oficjalnej stronie klubowej nawet nie figuruje w kadrze Startu na sezon 2022, gdzie umieszczono wszystkich zawodników posiadających ważne kontrakty. Wiadomo, że Mateusz w tym roku na torach nie rywalizował, ale jego brak w tej zakładce to również wymowny sygnał.

Niezmiennie będziemy ściskać kciuki za Mateusza Jabłońskiego, bez względu na to, jak potoczą się jego dalsze losy. Powodzenia!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 25 sierpnia 2022 o godz. 17:22:53


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: