Mikołaj Czapla zostanie w pierwszej lidze?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Z doniesień docierających do naszej redakcji wynika, że Mikołaj Czapla wzbudza zainteresowanie innych klubów. Na tym etapie – według sportzpazurem.pl – nie można być w stu procentach przekonanym, że ten zawodnik w przyszłym sezonie będzie bronić barw Startu Gniezno.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Pojawiają się sygnały, że Czaplą zainteresowało się między innymi Wybrzeże Gdańsk. Nie jest to jednak zupełnie nowy temat. Nadmorski klub już wcześniej z zaciekawieniem spoglądał na juniora Startu Gniezno. Nic w tym dziwnego – formację młodzieżową Wybrzeże ma naprawdę mizerną.

Czapla rzekomo wzbudza również zainteresowanie ekipy z Poznania. Tutaj jednak byłby poważniej brany pod uwagę wyłącznie w przypadku awansu PSŻ-u. “Skorpiony” oczywiście są na dobrej drodze, by wjechać do pierwszej ligi, ale jeszcze niczego nie można przesądzać. Sam junior rzekomo jest otwarty na propozycje, ale wolałby jeździć bliżej Gniezna. Pod tym kątem Poznań wydaje się być lepszym wyborem niż Gdańsk.

Niewykluczone jednak, że ostatecznie młody zawodnik zdecyduje się na kontynuowanie kariery w pierwszej stolicy Polski. Naszym zdaniem w II lidze mógłby być naprawdę solidnym juniorem. Już w kilku zawodach pokazał, że drzemie w nim niemały potencjał.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 11 sierpnia 2022 o godz. 15:15:26


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: