Mikołaj Czapla drugi w Grudziądzu

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W czwartek na torze w Grudziądzu odbyła się IV runda cyklu Nice Cup. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Mikołaj Czapla, który zajął drugie miejsce.

Punktacja za WP SportoweFakty:

Grupa 1:
1. Jakub Sroka (H. Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 11 (3,3,3,2) – 1. miejsce w finale
2. Mikołaj Czapla (Aforti Start Gniezno) – 11 (3,2,3,3) – 2. miejsce w finale
3. Olivier Buszkiewicz (SpecHouse PSŻ Poznań) – (3,3,u,3)
4. Kacper Warduliński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – (2,1,2,3)
5. Mateusz Łopuski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (1,1,2,1)
6. Kacper Klimek (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – (0,2,1,1)
7. Błażej Wypior (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – (1,3,1,2)
8. Tobiasz Jakub Musielak (Fogo Unia Leszno) – (u,u,3,1)
9. Kacper Andrzejewski (Betard Sparta Wrocław) – (2,2,2,2)
10. Marcin Ogrodnik (Budmax Stal Polonia Piła) – (u,0,1,0)

Grupa 2:
1. Mateusz Affelt (For Nature Solutions Apator Toruń) – 11 (3,2,3,3) – 3. miejsce w finale
2. Miłosz Wysocki (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 10 (3,3,3,1) – 4. miejsce w finale
3. Kamil Marciniec (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (2,2,2,3)
4. Maurice Brown (Fogo Unia Leszno) – (3,3,0,2)
5. Kacper Teska (SpecHouse PSŻ Poznań) – (2,2,1,3)
6. Bartosz Curzytek (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – (2,1,2,2)
7. Hubert Ścibak (Fogo Unia Leszno) – (1,0,3,2)
8. Franciszek Majewski (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – (1,3,2,d)
9. Szymon Szwacher (Aforti Start Gniezno) – (1,w,1,1)
10. Patryk Budniak (Aforti Start Gniezno) – (0,1,1,0)
11. Jakub Martyniak (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – (0,1,0,0)
12. Maris Strelcovs (Optibet Lokomotiv Daugavpils) – (0,d,u,1)

Bieg po biegu:
1. Czapla, Warduliński, Łopuski, Klimek
2. Sroka, Andrzejewski, Wypior, Musielak (u)
3. Buszkiewicz, Ogrodnik (u)
4. Wysocki, Marciniec, Ścibak, Strelcovs
5. Brown, Curzytek, Majewski, Martyniak
6. Affelt, Teska, Szwacher, Budniak
7. Sroka, Andrzejewski, Warduliński, Ogrodnik
8. Wypior, Klimek
9. Buszkiewicz, Czapla, Łopuski, Musielak (u)
10. Brown, Affelt, Curzytek, Ścibak
11. Majewski, Marciniec, Budniak, Szwacher (w)
12. Wysocki, Teska, Martyniak, Strelcovs (d)
13. Czapla, Warduliński, Wypior
14. Sroka, Łopuski, Klimek, Buszkiewicz (u)
15. Musielak, Andrzejewski, Ogrodnik
16. Ścibak, Majewski, Szwacher, Strelcovs (u)
17. Wysocki, Marciniec, Teska, Brown
18. Affelt, Curzytek, Budniak, Martyniak
19. Buszkiewicz, Sroka, Musielak
20. Czapla, Andrzejewski, Klimek
21. Warduliński, Wypior, Łopuski, Ogrodnik
22. Teska, Brown, Szwacher, Martyniak
23. Marciniec, Curzytek, Strelcovs, Budniak
24. Affelt, Ścibak, Wysocki, Majewski (d)
Finał. Sroka, Czapla, Affelt, Wysocki


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: