Antonio Lindbaeck odejdzie ze Startu? Na brak ofert nie narzeka

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Antonio Lindbaeck ma za sobą powrót do ligi polskiej. W tym sezonie całkiem nieźle prezentował się w barwach Aforti Startu Gniezno. Gdzie będzie jeździł w przyszłym roku? Tego na razie nie wiadomo.

Lindbaeck potwierdza, że w przyszłym roku wystartuje w polskiej lidze. Na razie jednak nie zdradza, w której klasie rozgrywkowej zamierza jeździć. Szwed twierdzi, że ofert ma kilka.

– Mam propozycję startów w paru polskich zespołach z różnych klas rozgrywkowych. Wiążącej decyzji jeszcze ostatecznie nie podjąłem i na pewno kluczowej roli nie będą grały finanse, a organizacja i atmosfera w samym klubie – powiedział w rozmowie z po-bandzie.com.pl.

Później zaznaczył, że potrzebuje “dobrego miejsca w Polsce, aby się ‘porządnie’ odbudować”. – Doszedłem już do ładu wewnętrznie, sam ze sobą, na dłużej niż do tej pory, teraz pora dojść do ładu na torze. Ja nie zapomniałem, jak się skutecznie ścigać i myślę, że w sezonie 2023 to potwierdzę – podkreślił.

Z naszych ustaleń wynika, że na ten moment najbardziej prawdopodobny jest scenariusz zakładający rozstanie Antonio Lindbaecka ze Startem Gniezno. Czas jednak pokaże, czy właśnie tak się stanie.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: