Dłuższa przerwa Adriana Gały

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Potwierdziły się wcześniejsze ustalenia sportzpazurem.pl. Po upadku w trakcie meczu w Gnieźnie Adrian Gała nie wspomoże Zdunek Wybrzeża Gdańsk podczas meczu w Rybniku, który zaplanowano na 10 lipca.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Wiemy, że oczekiwaliście innych wiadomości, ale niestety jutro wystąpimy w podwójnym osłabieniu. Adrian Gała robił wszystko, co mógł, by pojechać w Rybniku, ale wraz z lekarzami uznaliśmy, że niezbędne jest jeszcze kilka dni odpoczynku” – informuje Wybrzeże na Facebooku.

“Niestety jutro nie pomogę swojej drużynie. W środę opuściłem szpital i od razu udałem się do Gdańska na rehabilitację, wspólnie uznaliśmy, że lepiej poczekać i przyszykować się w 100% do następnej niedzieli z Polonią Bydgoszcz. Trzymam kciuki za chłopaków, będę trzymał kciuki i dopingować przed TV” – napisał z kolei Gała.

Spotkanie ROW – Wybrzeże zaplanowano na 10 lipca, godz. 16:30. W pierwszym spotkaniu Wybrzeże wygrało 53:37. Gdańszczanie pojadą na rewanż nie tylko bez Gały, ale i bez Jakuba Jamroga. Bardzo możliwe więc, że nie tylko przegrają, ale i stracą punkt bonusowy, co byłoby koszmarną informacją dla Startu i jeszcze mocniej skomplikowałoby sytuację czerwono-czarnych w kontekście walki o utrzymanie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 9 lipca 2022 o godz. 18:21:30


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: