Ekstraklasowicze na celowniku KS-u. Co ze starym składem?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

KS Gniezno szykuje się do kolejnego sezonu. Takie przygotowania – tradycyjnie – wiążą się z wieloma wyzwaniami. Obecnie przedstawiciele klubu pracują m.in. nad kwestiami kadrowymi.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

– Rozmawiamy z dwoma zawodnikami z ekstraklasy, zobaczymy, może coś się uda tutaj dograć. Myślę, że będzie dwóch nowych i 90 proc. starego składu, jak dobrze pójdzie – mówi nam Leszek Krajewski, prezes KS Gniezno.

Poszukiwania cały czas trwają. Sternik KS-u nie ukrywa, że łatwo o pozyskanie nowych graczy nie jest. Oczywiście ograniczeniem, jak co roku, są pieniądze. Budżet z gumy nie jest, więc każdą złotówkę trzeba wydawać z głową.

Klub jednak jest otwarty na nowe współprace. – Zapraszamy zawodników na treningi. Jeżeli ktoś chciałby się sprawdzić, to my czekamy. Od sierpnia ruszamy z treningami – dodaje Krajewski.

Okazuje się, że KS ma problem z trenerem. Wymagania szkoleniowców są spore. Na pokrycie oczekiwań, jakie padają, gnieźnieńskiego klubu po prostu nie stać. Czas pokaże jednak, czy uda się coś zdziałać w zakresie wzmocnienia sztabu szkoleniowego. Otwarty wydaje się być temat Arkadiusza Hofmana, który pomógł w utrzymaniu KS-u w 1. lidze.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 28 czerwca 2022 o godz. 13:43:44


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: