W polskim żużlu trzeba gryźć się w język. Tomasz Fajfer został ukarany

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Po spotkaniu Aforti Start Gniezno – ROW Rybnik kilkukrotnie próbowaliśmy skontaktować się z Tomaszem Fajferem, menedżerem czerwono-czarnych. Połączenia jednak nawiązać się nie udało. Czy to ze względu na karę były żużlowiec teraz woli zachować powściągliwość w wypowiedziach?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Do tej pory Tomasz Fajfer nie miał większego problemu z udzielaniem wywiadów. Rozmawiał szczerze na każdy temat. A szczerość w polskim żużlu to rzecz, którą rzadko można spotkać. Nic jednak w tym dziwnego. Znów przekonujemy się o tym, że mówienie tego, co ma się na myśli, nie jest mile widziane.

Po starciu Startu z ROW-em, w trakcie rozmowy z portalem sportgniezno.pl, Tomasz Fajfer ujawnił, że został ukarany za wypowiedź po spotkaniu Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno.

Nie chcę komentować decyzji sędziego, bo za moje wypowiedzi po meczu w Bydgoszczy zostałem ukarany. Kibice, którzy widzieli to spotkanie, mogą sami wyciągnąć wnioski. Cieszymy się z wygranej. Spodziewałem się, że nie będzie łatwo. Czerwona kartka dla Antonio Lindbaecka jeszcze bardziej skomplikowała nam sytuację, ale ostatecznie zwyciężyliśmy w bardzo ważnym meczu, a już za kilka dni czeka nas kolejny, dlatego musimy nadal  być w pełni zmobilizowani – powiedział Fajfer, cytowany przez sportgniezno.pl.

Wypowiedź Tomasza Fajfera po spotkaniu w Bydgoszczy znajdziesz tutaj >>>. A tutaj >>> przeczytasz inne wypowiedzi zebrane przez sportgniezno.pl po meczu Start – ROW.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 25 czerwca 2022 o godz. 09:41:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: