Paula Kulig komentuje życiowy sukces. “To było moje marzenie”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Paula Kulig zapisała na swoim koncie gigantyczny sukces w postaci wicemistrzostwa Europy w biegu OCR100 (ninja). Porozmawialiśmy z nią o tym wielkim osiągnięciu.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Na swoim koncie zapisuję ogromny sukces, jestem bardzo szczęśliwa. TOP3 na mistrzostwach Europy to było moje marzenie. Jestem w pełni zadowolona z wyniku. Ostatni pojedynek o mistrzostwo wyciągał z nas resztki sił. Byliśmy wycieńczeni – temperatura na włoskim torze dała nam popalić. Za sobą mieliśmy już kilka startów – każdy kolejny był coraz cięższy. Cieszę się sukcesem naszej reprezentacji – powiedziała nam Kulig.

Zdradziła też, co było decydujące. – Kluczowe w rywalizacji było to, kto popełni jak najmniej błędów. Zawodnicy byli mocni. Trzeba było dawać z siebie maksimum. Skupienie oraz koncentracja – co było już bardzo trudne w takich warunkach – wyjawiła.

– Całe przygotowania przyniosły pożądane efekty. Cele osiągnięte. Bardzo dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie. To było niesamowite przeżycie zdobyć tytuł wicemistrzyni Europy i odsłuchać hymn narodowy, stojąc na podium (wygrała również Polka – dop. red.) – podsumowała.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 czerwca 2022 o godz. 12:41:22


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: