Zbliża się koniec Fajfera w Starcie? Wymowne słowa zawodnika

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oskar Fajfer w ogóle się z tym nie kryje i oczywiście nic w tym dziwnego. Zawodnik Aforti Startu Gniezno chce w bliskiej przyszłości znaleźć się w PGE Ekstralidze. Swoją obecną formą nie jest zdziwiony, o czym mówił w rozmowie z Jarosławem Galewskim, która pojawiła się na kanale PZMtv tylko żużel.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

– Nie będę ukrywał, że nie jestem zdziwiony, ponieważ wiem, ile mnie to wszystko kosztowało – ile pracy, potu, pieniędzy wydanych w mój sprzęt. Nie dziwię się, że jestem w tym miejscu, w którym jestem. Robię też wszystko, by to podtrzymywać. Taki był mój cel, by być wśród najlepszych. Można powiedzieć, że jestem przygotowany na walkę o ekstraligę – podkreślił Oskar.

Jego celem jest jazda w PGE Ekstralidze. Co ciekawe, już teraz wzbudza zainteresowanie działaczy.

– To nie jest uzależnione tylko i wyłącznie od zawodnika, tylko też od działaczy z innych klubów. Nie ukrywam jednak i powiem szczerze, że zainteresowanie na ten czas jest bardzo duże. Gdzieś już się rozmawia o jakichś planach. Nikt nie mówi o konkretach, ale luźne zapytania padają. Robię wszystko, by znaleźć się w ekstralidze i ścigać się z najlepszymi. Wiadomo, że to podnosi nasze umiejętności i każdy chce się ścigać wśród najlepszych, więc ja robię wszystko, by tam trafić – podsumował.

Jednocześnie oceniał, że w Gnieźnie ma dobre warunki do rozwoju. Całą rozmowę można wysłuchać TUTAJ >>>.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 czerwca 2022 o godz. 08:13:01


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: