Jolanta Woźniak i Arek Kwaśniewski z kolejnymi sukcesami!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W dniach 21-22 maj w Pleszewie odbył się kolejny turniej rankingowy Polskiej Unii Karate w którym udział wzięło 659 zawodników z 88 klubów z 10 krajów, a wśród nich gnieźnianie Arkadiusz Kwaśniewski i Jolanta Woźniak zawodnicy Stowarzyszenia Klub Sportów Walki KUZI Sportw Poznaniu.

W pierwszym dniu rywalizacji ze świetnej strony pokazał się Arkadiusz, który wystąpił w dwóch konkurencjach i po zaciętych walkach zdobył złoto w kumite ind. mężczyzn – 60kg oraz brąz kumite mężczyzn U21 -60kg. Jolanta natomiast wystartowała tylko w konkurencji kata ind. juniorek młodszych, gdzie po dotarciu do strefy medalowej walkę o brązowy medal przegrała z reprezentantką Anglii.

Drugi dzień to już starty Joli w konkurencjach kata ind. U14 oraz kumite ind 12-13 lat -40kg. w których wygrała wszystkie walki kwalifikacyjne dwukrotnie docierając do finału i dwukrotnie kończyła rywalizację ze srebrnym medalem.

– 5 miejsce kata ind juniorek młodszych

Gratulacje dla Jolanty i Arkadiusza oraz wszystkich zawodników KUZI Sport którzy łącznie w całych zawodach zdobyli 16 medali!!!

Turniej w Pleszewie był świetnym sprawdzianem przed turniejami w Czechach i Chorwacji na których zobaczymy reprezentantów KUZI Sport.

Podziękowania dla trenerów za wspaniałe przygotowanie oraz poświęcenie podczas zawodów.

Maciej Drążewski

Łukasz Kuzemko

Fatih Kagan Emre

Podziękowanie również dla sponsora Arkadiusza Kwaśniewskiego firmy – PHUP Gniezno Pana Dariusza Szeszyckiego za ogromne wsparcie.

Organizatorem turnieju był Pleszewski Klub Karate, któremu należą się wielkie brawa.