Poważna kontuzja zawodnika Mieszka. Konieczna jest operacja!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niestety, potwierdził się czarny scenariusz. Jakub Poterski, ambitny i perspektywiczny zawodnik Mieszka Gniezno, musi zrobić sobie dłuższą przerwę od futbolu. Wszystko za sprawą kontuzji.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Urazu Poterski nabawił się podczas meczu Mieszka w dniu 7 maja. Boisko opuścił już po około 15 minutach. Szybko pojawiły się doniesienia, że to poważniejszy uraz. Dziś już wiemy, że niepokojące spekulacje znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości.

– Doszło do uszkodzenia więzadeł krzyżowych przednich i łąkotki. Czeka go zabieg operacyjny – przekazał nam Przemysław Urbaniak, trener Mieszka Gniezno.

Szkoleniowiec ubolewa z tego powodu. – Bardzo szkoda, bo był w dobrej dyspozycji. Na pewno żałujemy. To strata na trochę dłuższy okres. Przede wszystkim Jakub działa, by jak najszybciej doprowadzić do tego zabiegu. Będziemy czekali za jego powrotem – podkreślił opiekun ekipy ze Strumykowej.

– Właściwie otrzymywał najwięcej minut spośród tych młodych zawodników. Na pewno był wartością dodaną dla naszej drużyny. Cóż, taki jest jednak sport. Takie wybraliśmy sobie hobby i trzeba się liczyć z kontuzjami. Szkoda, że to trafia na naszego zawodnika. Nikomu się tego nie życzy, ale na pewno ubolewam jako trener. To bardzo barwna postać, młody zawodnik, który – moim zdaniem – dobrze wkomponował się do drużyny – podsumował Przemysław Urbaniak.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 19 maja 2022 o godz. 11:07:43


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: