Dawid Pszeniczka chce polecieć na mistrzostwa świata. Potrzebne wsparcie!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dawid Pszeniczka zamierza wziąć udział w Mistrzostwach Świata WUKF na Florydzie (USA). By karateka mógł tam polecieć, potrzebne jest odpowiednie zaplecze finansowe. Właśnie dlatego młody zawodnik postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Pszeniczka chce uzbierać 10 tys. zł (na razie ma 2,5 tys. zł – (stan na 17 maja, godz. 7:00). O szczegółach karateka pisze w opisie zbiórki, którą znajdziesz TUTAJ.

“Karate jest moją ogromną pasją. Trenuje ponad połowę życia bo już 10 lat. Za rok będę podchodził do egzaminu na stopień mistrzowski – 1 dan (czarny pas). 

Dostałem szansę reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata WUKF które odbędą się w dniach 02-07.07.2022r. w Miami na Florydzie, USA. Bardzo chciałbym mieć szansę spróbować swoich sił na Florydzie w lipcu i spełnić swoje marzenie, bo taka okazja może już się nie powtórzyć. 

Staram się godzić zarówno szkołę, naukę jak i intensywny okres przygotowawczy: treningi siłowe, wytrzymałościowe i treningi karate. Jednak największą przeszkodę w spełnieniu tego marzenia stanowią ogromne koszty m.in związane z przelotem i zakwaterowaniem w Stanach Zjednoczonych.

Mam nadzieję że mogę liczyć na Państwa dobre serca, które pomogą spełnić moje największe marzenie: Mistrzostwa Świata w Karate WUKF na Florydzie😊 

Dziękuję z całego serca za każde, nawet najmniejsze wsparcie” – pisze Dawid Pszeniczka.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 maja 2022 o godz. 07:06:44


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: