Dawid Pszeniczka chce polecieć na mistrzostwa świata. Potrzebne wsparcie!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dawid Pszeniczka zamierza wziąć udział w Mistrzostwach Świata WUKF na Florydzie (USA). By karateka mógł tam polecieć, potrzebne jest odpowiednie zaplecze finansowe. Właśnie dlatego młody zawodnik postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Pszeniczka chce uzbierać 10 tys. zł (na razie ma 2,5 tys. zł – (stan na 17 maja, godz. 7:00). O szczegółach karateka pisze w opisie zbiórki, którą znajdziesz TUTAJ.

“Karate jest moją ogromną pasją. Trenuje ponad połowę życia bo już 10 lat. Za rok będę podchodził do egzaminu na stopień mistrzowski – 1 dan (czarny pas). 

Dostałem szansę reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata WUKF które odbędą się w dniach 02-07.07.2022r. w Miami na Florydzie, USA. Bardzo chciałbym mieć szansę spróbować swoich sił na Florydzie w lipcu i spełnić swoje marzenie, bo taka okazja może już się nie powtórzyć. 

Staram się godzić zarówno szkołę, naukę jak i intensywny okres przygotowawczy: treningi siłowe, wytrzymałościowe i treningi karate. Jednak największą przeszkodę w spełnieniu tego marzenia stanowią ogromne koszty m.in związane z przelotem i zakwaterowaniem w Stanach Zjednoczonych.

Mam nadzieję że mogę liczyć na Państwa dobre serca, które pomogą spełnić moje największe marzenie: Mistrzostwa Świata w Karate WUKF na Florydzie😊 

Dziękuję z całego serca za każde, nawet najmniejsze wsparcie” – pisze Dawid Pszeniczka.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 maja 2022 o godz. 07:06:44


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: