Kadra KS-u na przyszły sezon? Trener zabrał głos

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Za Grinbud KS-em Gniezno kolejny nieudany sezon. Zespół znów musiał drżeć o utrzymanie, ale ostatecznie wszystko wskazuje na to, że nasza ekipa pozostanie w gronie pierwszoligowców. Co wpłynęło na taki rezultat? Jakie są plany na przyszłość?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

O minionym sezonie trener KS-u Adam Heliasz opowiedział w rozmowie z wielkopolskizpn.pl. – Czynników, jakie miały wpływ na taki wynik było kilka, m.in przez cały sezon zagraliśmy tylko w 3 spotkaniach w kompletnym składzie. Spowodowane to było przede wszystkim kontuzjami, ale również brakiem szczęścia i małą skutecznością – podkreślił.

Na miniony sezon zbudowaliśmy fajny skład, który miał walczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie. Od początku sezonu nie mogliśmy liczyć na wszystkich zawodników, którzy dochodzili do formy po ciężkich kontuzjach. W drugiej rundzie dołączyli do nas Marcin Marcinkowski i Paweł Kadłubowicz, którzy na pewno wnieśli dużo do zespołu – dodał.

A jaki jest plan na przyszłość? – Patrząc na to, jak ułożyła się tabela w Ekstraklasie, to mamy utrzymanie w I Lidze. Z większością zawodników mamy ważne umowy na przyszły sezon. Z resztą zawodników jesteśmy już po rozmowie i wyrazili chęć dalszej współpracy, co nas bardzo cieszy. Oczywiście myślimy o wzmocnieniach, ale czas pokaże jak to się skończy i jak będzie wyglądał zespół w sezonie 2022/23 – podsumował.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 11 maja 2022 o godz. 14:59:08


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: