Oskar Fajfer jedzie jak z nut. W czym tkwi sekret jego formy?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oskar Fajfer znajduje się w wyśmienitej dyspozycji. Ostatnimi występami zachwyca kibiców Aforti Startu Gniezno. Niektórzy zaczęli się zastanawiać, co sprawia, że jest aż tak szybki i skuteczny.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Nie od dziś wiadomo, że Fajfer to zawodnik, którego stać na sporo. Ma ekstraligowe aspiracje, a występami na początku sezonu 2022 robi sobie fenomenalną reklamę. Na pewno co najmniej kilku działaczy ze sporym zainteresowaniem śledzi jego wyniki. Obecnie wychowanek Startu Gniezno zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej eWinner 1. ligi.

Widać, że Oskar jest dobrze przygotowany do sezonu pod kątem fizycznym, ale sekret świetnych wyników może tkwić w sprzęcie. Żadną tajemnicą nie jest to, iż przed sezonem zawodnik Aforti Startu Gniezno zdecydował się na sporą rewolucję. Choćby w trakcie meczu Wybrzeże Gdańsk – Start Gniezno Tomasz Bajerski mówił na telewizyjnej antenie, że Oskar korzysta z nowego modelu silnika GM NX. To następca jednostek, które stosuje się od 30 lat.

GM NX nie jest zbyt chętnie wykorzystywany przez zawodników. Interia podaje, że przymierzali się do niego Niels Kristian Iversen, Chris Harris czy Martin Vaculik, jednak finalnie postanowili wrócić do sprawdzonego sprzętu.

Fajferowi silniki szykuje Finn Rune Jensen. Przeczuwamy, że po tym, co robi Oskar, zainteresowanie jego usługami mocno wzrośnie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 maja 2022 o godz. 13:39:35


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: