Potężny pech naszego pięściarza! “Kontuzja odebrała mi marzenia”

Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2022
Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nigdy nie chcielibyśmy przekazywać takich informacji. Antek Przybylski, utalentowany pięściarz z Akademii Boksu Jakuba Czaprowicza, poinformował na Facebooku o poważnej kontuzji. Podkreśla, że obecnie o trenowaniu nie ma mowy.

“Niestety muszę poinformować was o mojej dłuższej przerwie w boksowaniu” – pisze Antek. “Po urazie, którego doznałem na zgrupowaniu kadry w styczniu tego roku, przeszedłem długą drogę, aby dojść do sprawności. Do dzisiaj odczuwam konsekwencje tego urazu. Prawdopodobnie czeka mnie jeszcze skomplikowana operacja. Tak że nie ma mowy o dalszym trenowaniu” – zaznacza.

“Boks to była dla mnie przygoda życia, o której z pewnością nigdy nie zapomnę. Powstała kontuzja odebrała mi marzenia, jednak nie poddam się tak łatwo i będę walczył o powrót na ring” – dodaje.

Z tego miejsca dziękuję wszystkim trenerom, pod okiem których mogłem stawać się lepszym. Przez ten wspaniały rok poznałem też wielu wspaniałych ludzi, z którymi do dziś się przyjaźnię, to taka nasza bokserska rodzina. Oczywiście nie poddaję się i pracuję nad powrotem do uprawiania jakiegokolwiek sportu. Do zobaczenia na ringu” – podsumowuje Antek.

Trzymaj się, wrócisz silniejszy!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 28 kwietnia 2022 o godz. 21:05:03


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: