Puszcza “oczko” do menedżera Startu

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niektórzy już dawno skreślili Zbigniewa Sucheckiego. Tymczasem on po cichu pracuje i widać, że to przynosi efekty. Świadczy o tym fakt, że niewiele brakowało, a pojechałby w finale Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. “Suchy” daje menedżerowi Aforti Startu Gniezno ewidentny sygnał, że stać go na sporo.

Internauci już zaczynają zauważać, że Suchecki to typ pracusia. Ci, którzy zdążyli go już skreślić, pewnie teraz są mocno zmieszani. W turnieju Chrobrego wypadł naprawdę przyzwoicie i kto wie, jak dalej potoczą się jego losy. Może wcale nie przesiedzi sezonu na ławce, jak zwiastowano mu jeszcze jakiś czas temu?

Wszystko zweryfikuje rzeczywistość. Ciekawe wnioski może przynieść poniedziałkowy sparing Aforti Startu Gniezno z PSŻ-em Poznań. Rzekomo menedżer Błażej Skrzeszewski chce zrobić szerszy przegląd kadry, którą dysponuje. Może być interesująco, tym bardziej, że ekipa ze stolicy Wielkopolski to – przynajmniej na papierze – solidny przeciwnik.

Z naszych ustaleń wynika, że Start ma sparować z PSŻ-em nie tylko w poniedziałek, ale i w środę – tym razem w stolicy Wielkopolski. Zobaczymy, czy pozwolą na to warunki atmosferyczne. Obecnie pogoda trochę miesza i choćby z uwagi na nią nie doszedł do skutku niedzielny trening, na którym mieli się pojawić Peter Kildemand czy Antonio Lindbaeck. Być może na tor wyjadą w poniedziałek.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: