Napięty grafik GST. Są cztery medale!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Za zawodnikami GST TriEagle Team bardzo pracowity weekend. W sobotę startowali w Rumii, a w niedzielę obrali kurs na Poznań. Jak nasi wypadli w rywalizacji z cyklu Grand Prix w aquathlonie?

Rumia przyniosła dwa miejsca medalowe – Bartek Majorczyk zajął drugie miejsce, a Bartek Poremski – trzecie w kat. juniorów. Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy i zajęli punktowane miejsca.

W niedzielę w Poznaniu Majorczyk znów był drugi. Klaudia Tomaszewska zajęła trzecią lokatę.

“Pozostali zawodnicy potwierdzili wysoką formę i urwali kolejne sekundy ze swoich życiówek. Brawa dla wszystkich” – relacjonują przedstawiciele GST na Facebooku.

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!