Twarde warunki nie powstrzymały KS-u. Triumf przy pełnych trybunach! [KOMENTARZE]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Przy pełnych trybunach hali GOSiR przy ul. Sportowej 5 futsaliści Grinbud KS-u Gniezno pokonali wysoko, choć nie po łatwym meczu, KS Dynamik Toruń.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Gnieźnieńscy futsaliści, po remisie Futsalem Piła 3:3 i wyjazdowym zwycięstwie z Orlikiem Mosina 4:3, kontynuują swoją dobra passę w ostatnich spotkaniach. Tym razem gnieźnianie pokonali wysoko we własnej hali KS Dynamik Toruń 4:0. Wynik jednak nie do końca odzwierciedla to, co działo się na boisku, bowiem zarówno jedna, jak i druga drużyna nie wykorzystała wielu, wydawałoby się pewnych, sytuacji na zdobycie bramki.

Ostatecznie to futsaliści z Gniezna, po trafieniach Kamila Kijaka, Karola Kułacza (bramka samobójcza), Marcina Gresera oraz Bartosza Banasika, zdobyli trzy punkty i utrzymanie I ligi w Grodzie Lecha staje się coraz bardziej realne…

– Zespół przeciwny postawił trudne warunki. Tak samo u nich na wyjeździe był bardzo ciężki mecz. Udało nam się tam wywieźć jeden cenny punkt. W ostatnich sekundach strzeliliśmy na 5:5. No tutaj dzisiaj wiedzieliśmy, o co  gramy. Graliśmy o sześć punktów i było widać u nas determinację, wolę walki i atmosferę na boisku i poza nim. Myślę, że dzięki temu może uda nam się utrzymać – powiedział zawodnik Grinbud KS-u Gniezno, Mariusz Sawicki.

– No niestety, stworzyliśmy sytuacje i nie wykorzystaliśmy ich. To właśnie zaważyło na wyniku. Gniezno miało swoje sytuacje i je wykorzystało. No taki jest futsal. Jeżeli nie strzelasz tego co masz, to po prostu przegrywasz mecz – powiedział Sylwester Kieper, trener Dynamika Toruń.

Grinbud KS Gniezno-KS Dynamik Toruń 4:0 (1:0)

Bramki: Kamil Kijak (10’), Karol Kułacz (29’-samobójcza), Marcin Greser (32’), Bartosz Banasik (35’)

Składy:

Grinbud KS Gniezno: Dymek, Kasprzyk – Kaźmierczak (kapitan), Sawicki, Kijak, Bereźnicki (żółta kartka), Banasik, Greser, Kruczyński, Alamenciak, Woźny, Kadłubowicz. Trener: Heliasz.

KS Dynamik Toruń: Matczak (kapitan) – Dudek, Zieliński, Kułacz, Wach, Wieczorkowski, Olkowski, Mazerski. Trener: Kieper.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 26 marca 2022 o godz. 20:51:06


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: