Mieszko przegrał 0:3. Trener Urbaniak komentuje

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę Mieszko Gniezno przegrał w Pobiedziskach 0:3. W krótkiej rozmowie z portalem sportzpazurem.pl ten pojedynek skomentował trener ekipy z pierwszej stolicy Polski Przemysław Urbaniak.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Jak już mówiliśmy, w naszej lidze nie ma łatwych meczów. Dzisiaj zespół Huraganu grał bardzo mocno, zdecydowanie, skupili się bardziej na przeszkadzaniu w poczynaniach naszej drużyny. Popełniliśmy błędy. Myślę, że może nie jakieś karygodne, ale gdzieś takie detale zaważyły o tym, że potraciliśmy te bramki. Nie trafialiśmy w dogodnych sytuacjach. Bardzo dobrze interweniował bramkarz gospodarzy i przegraliśmy, ale gramy dalej – zaznaczył.

Czy nasi zawodnicy mieli dużo dogodnych okazji? – Mieliśmy swoje sytuacje, jak w każdym meczu. Na wysokości zadania na pewno stanął bramkarz gospodarzy. Jeżeli nam nic nie wpadło do sieci, to na pewno to boli, ale to my mieliśmy przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki, tylko nie dało nam to zdobyczy bramkowej. Na pewno nad tym ubolewamy, ale jedziemy dalej. Nie ma co roztrząsać. Wiemy, co nie nie zagrało i trzeba to pozmieniać. Gramy dalej – podsumował Urbaniak.

Po tej porażce Mieszko spadł w tabeli na drugie miejsce. Do lidera ze Swarzędza ma punkt straty.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 26 marca 2022 o godz. 18:44:29


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: