Zwrot w Trzemesznie. Świetne wieści!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jakiś czas temu nad Zjednoczonymi Trzemeszno zawisły bardzo ciemne chmury. Pojawiło się nawet ryzyko, że z rozgrywek wycofany zostanie pierwszy zespół! Na szczęście teraz wszystko wychodzi na prostą.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Uratować udało się nie tylko pierwszą drużynę, ale i ekipę grającą na boiskach klasy B. Jeszcze nie tak dawno z klubu dochodziły do nas informacje, że ten drugi zespół na pewno zostanie wycofany. Tak się jednak nie stało.

– Chcemy dograć do końca tę rundę. Wycofały się dwa zespoły, a my nie chcemy być trzecim. Wiadomo, że sytuacja łatwa nie była, zaczęliśmy od zera. Nie ukrywamy, że nie mamy mega dużo funduszy, ale postaramy się to dograć. Zawodnicy zdeklarowali się, że będą grać za darmo. W ramach cięcia kosztów nawet będziemy jeździć na mecze wyjazdowe swoimi samochodami – mówi nam Andrzej Jara, członek zarządu KS “Zjednoczeni” Trzemeszno. – Na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku – zaznacza, nie ukrywając, że najważniejsze jest to, że udało się wydostać z zaległości.

Ci, którzy nie będą się łapać do pierwszego zespołu, dostaną możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i doskonalenia się. Wygląda na to, że Zjednoczeni odżywają i powoli zaczynają łapać wiatr w żagle.

W pierwszym meczu II rundy klasy okręgowej Red Box trzemesznianie pokonali 2:0 zespół Strażaka Licheń Stary. Klasa B wznowi zmagania dopiero w pierwszy weekend kwietnia.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 25 marca 2022 o godz. 11:36:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: