Vitcovia Witkowo ma nowego trenera. W sobotę pierwszy mecz!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Piątoligowa Vitcovia Witkowo ma nowego trenera – potwierdza nam prezes klubu Dominik Górski. Stery oficjalnie objął Stanisław Drozda, który jest dobrze znany w witkowskim środowisku i nie tylko. Klub szykuje się do pierwszego meczu w ramach drugiej rundy.

W drugiej rundzie 5. ligi gr. II Vitcovia zagra odmienionym składem. Barw zespołu z Witkowa bronić będą młodzi piłkarze, których bez wątpienia czeka spore wyzwanie. Swoje umiejętności będą podnosić pod okiem Stanisława Drozdy, trenera z dużym doświadczeniem.

Wcześniej szkoleniowcem drużyny seniorów Vitcovii był Maciej Rozmarynowski. To pod jego wodzą klub zdobył w pierwszej rundzie 29 punktów, dzięki czemu zajmuje w tabeli V miejsce. Później pałeczkę przejął Karol Szymczak, ale za długo w roli trenera pierwszego zespołu nie podziałał.

Teraz przyszedł czas na kolejny etap i trenera Drozdę w roli szkoleniowca witkowian. Pod jego okiem drużyna wybiegnie na boisko już w najbliższą sobotę (26 marca). Tego dnia Vitcovia zmierzy się u siebie z Orkanem Konarzewo. Początek pojedynku o 16:00.

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych pojawiał się nekrolog, wskazujący na to, że Vitcovia już umarła. Tymczasem klub przystąpi do II rundy piątoligowych rozgrywek. Czas pokaże, jak spisywać się będzie młoda drużyna Vitcovii.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: